SEAT_Master_Logo_.jpg
pict-skoda.png
pict-skoda-plus.png
pict-yuki.png
pict-tgb.png
pict-skoda-veteran.png
pict-vw.png
pict-vw-uzitkove.png

O společnosti

Firma Libor Suchý, autoprodejna (fyzická osoba) vznikla 1.9.1990 na základě platné registrace č.1. pro okres Znojmo. Zpočátku ji provozovali pouze sami manželé Dana a Libor Suší ve svém rodinném domku. Libor Suchý byl prvním autorizovaným soukromým prodejcem Škoda AUTO a.s na okrese Znojmo. Hlavní činností byl prodej a servis vozů ŠKODA.

V roce 1992 byl přijat první zaměstnanec - mechanik a poté se postupně přibírali další až do nynějšího počtu 24 zaměstnanců. V roce 1993 zakoupili manželé Suší v Novém Šaldorfu hotel společnosti Jednota HOTEL C, který byl v restituci vrácen původnímu majiteli a přebudovali ho na stávající budovu AUTOSALONU ŠKODA a hlavní sídlo firmy. V průběhu dalšího roku rozšířili aktivity o autorizovaný prodej a servis vozů SEAT, (kompletní servis: lakování, karosářské, mechanické diagnostické práce), prodej náhradních dílů a příslušenství.

Naše úspěchy

Největší úspěch se značkou SEAT slavila firma v roce 1995 kdy jsme byli v prodeji vozů SEAT na prvním místě v republice a získali jsme ocenění „GOLDEN DEALER". V prodeji nových vozů SEAT jsme se také v roce 2006 po dobu tří měsíců po sobě umístili na 1. místě v hodnocení prodeje v České republice. Toto nás povzbudilo k nové aktivitě a koupi dalšího domu s pozemkem v Novém Šaldorfu v blízkosti hlavního sídla firmy. Zde jsme zbudovali nový autobazar a v září 2006 jsme slavnostně otevřeli nový autosalon SEAT. Ve stejném roce jsme se stali autorizovaným servisem osobních a užitkových vozů Volkswagen.

Od roku 1996 jsme držitelé certifikátu kvality ISO 9001 v oblasti prodeje a servisu, který každoročně obhajujeme.

Od roku 2002 máme ověřováno účetnictví auditorem

Pravidelně se umisťujeme na předních příčkách v odborné soutěži „Top Service People“ (profesionální servisní personál). Příkladem je úspěch našich karosářů, kteří se v roce 2013 umístili na vynikajícím 1. a 2. místě.

Na začátku roku 2014 převzal majitel Libor Suchý v Muzeu ŠKODA AUTO ocenění „Certifikát za vynikající obchodní výsledky v roce 2013.

Cílem naší firmy je zákazníkovi nejen prodat nové auto, ale také se o jeho vůz po celou dobu kvalitně starat /pravidelné servisní prohlídky vozu, zapůjčovat příslušenství, montáž příslušenství, vyřizování náležitostí s pojišťovnou apod., při výměně za nový vůz obstarat prodej ojetého vozu např. formou protiúčtu apod.

Majitel firmy: Libor Suchý
Spolumajitelka: Dana Suchá