SEAT_Master_Logo_.jpg
pict-skoda.png
pict-skoda-plus.png
pict-yuki.png
pict-tgb.png
pict-skoda-veteran.png
pict-vw.png
pict-vw-uzitkove.png

Sezonní kampaně

SLEVOVÝ POUKAZ NA SLUŽBY PNEUSERVISU SEAT A VW

Od 22. 3. 2021 můžete využít AKČNÍ NABÍDKY na služby pneuservisu značek SEAT a VOLKSWAGEN.

Akční nabídka probíhá formou SLEVOVÝCH POUKAZŮ, a to ve výši  500 Kč. Slevový poukaz si můžete sami vygenerovat na webových stránkách značky SEAT a Volkswagen. Po vyplnění e-mailové adresy, obdržíte obratem zprávu s poděkováním za zájem a poukazem ve formátu PDF, jemuž bude přiřazen unikátní kód. Případně Vám může slevový poukaz vygenerovat na místě i náš servisní poradce.

Při návštěvě naší provozovny pak získáte jako majitel poukazu slevu 500 Kč v souvislosti s nákupem 4 ks nových pneumatik či sady kompletních kol na využití služeb pneuservis, tzn.:

  • nákup pneumatik nebo kompletních kol (letní/zimní dezén), nebo
  • montáž pneumatik na vozidlo, nebo
  • uskladnění pneumatik/kompletních kol.

Akce trvá do 21. 6. 2021.

   

 

Jarní nabídka ŠKODA PLUS

Využijte AKČNÍ jarní nabídku ŠKODA PLUS, která nabízí řadu výhod. S akcí BENEFIT k úvěru získejte finanční bonus ve výši 20 000 Kč, který můžete využít např. na slevu z ceny vozu nebo na výbavu vozu dle vašeho výběru. Spolu s financováním ŠKODA Financial Services můžete mít také povinné ručení za 1 000 Kč ročně anebo servisní prohlídku zdarma. Dalšími benefity jsou výkupní bonus za váš stávající vůz v hodnotě 10 000 Kč a prodloužená záruka zdarma. Celkově tak získáte benefity v hodnotě až 50 000 Kč.

Akce platí na vozy ŠKODA se stářím do 5 let od data první registrace. Více info o akci najdete zde.

Nabídku našich ojetých vozů si můžete prohlédnout zde.

 

120 let MOTORSPORT

ŠKODA AUTO si letos připomíná 120. výročí od chvíle, kdy se začala angažovat v motoristickém sportu. Při té příležitosti uvádí na český trh speciální edice svých nejprodávanějších modelů, které na toto významné jubileum odkazují.

K dispozici jsou akční modely SCALA a KAMIQ, které vycházejí z výbavového stupně Style, k němuž přidávají atraktivní položky ze seznamu doplňkové výbavy: sportovní sedadla, hliníkové pedály, černý strop, sportovní multifunkční volant, volbu jízdního režimu, černá leštěná kola Propus Aero, černé doplňky karoserie a bezklíčový přístup KESSY (SCALA), resp. Sunset (KAMIQ).

Jako tradičně je kladen vysoký důraz na bezpečnost. Oba vozy nabízí ve standardní výbavě Bi-LED přední světlomety s přisvěcováním při odbočování a do zatáček, Top LED zadní světla s animovaným ukazatelem směru, parkovací senzory vzadu, světelný a dešťový senzor, Front Assist, asistent rozjezdu do kopce, asistent udržování jízdního pruhu nebo dva kotvící body ISOFIX a Top-Tether na zadních sedadlech. U kompaktního hatchbacku SCALA ochrání cestující 6 a městské SUV KAMIQ nabízí dokonce 9 standardně dodávaných airbagů.

Se základní motorizací 1,0 TSI o výkonu 70 kW (95 k) se dá ŠKODA SCALA 120 LET MOTORSPORT pořídit za 482 900 Kč a ŠKODA KAMIQ 120 LET MOTORSPORT za 495 900 Kč včetně DPH. Celkové zvýhodnění obou akčních modelů může dosáhnout až 83 200 Kč, při čemž zahrnuje produktové zvýhodnění téměř 13 000 Kč, balíček služeb Mobilita PLUS za zvýhodněnou cenu 5 010 Kč, 60% slevu na pojištění, slevu přes 37 000 Kč při využití značkového financování ŠKODA Financial Services a bonus při výkupu vozu v hodnotě 20 000 Kč. Od května bude možné objednávat také akční model OCTAVIA.

Nakonfigurovat si vozy nebo poptat cenovou nabídku můžete také zde.

 

      

Šeková knížka 2021