SEAT_Master_Logo_.jpg
pict-skoda.png
pict-skoda-plus.png
pict-yuki.png
pict-tgb.png
pict-skoda-veteran.png
pict-vw.png
pict-vw-uzitkove.png

Volná místa

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ / SKLADNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodej náhradních dílů a příslušenství přes pult,
  • vydávání a odepisování náhradních dílů k zakázce,
  • naskladňování dílů na příslušnou skladovou pozici,
  • vyhledávání dílů v katalogu,
  • komunikace se zákazníky a mechaniky.
POŽADUJEME:
  • středoškolské vzdělání s maturitou - technický obor výhodou,
  • znalost automobilové techniky,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • komunikační a obchodní dovednosti,
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost,
  • příjemné vystupování,
  • pozitivní přístup k zákazníkům,
  • praxe v oboru - výhodou, nikoliv povinností.

​NABÍZÍME:

  • práce na HPP,
  • odpovídající platové ohodnocení (25 000 - 35 000 Kč / měsíčně),
  • zázemí stabilní a prosperující rodinné firmy,
  • autorizovaný servis ŠKODA, SEAT a VW,
  • práce v moderním prostředí,
  • příspěvek na závodní stravování, firemní oblečení a další benefity...

Termín nástupu: 1. 6. 2021

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: dana.sucha@liborsuchy.cz

Budeme se na Vás těšit!