VÝPRODEJ skladových vozů SEAT

Skladové vozy SEAT Arona a SEAT Ateca nyní pořídíte za zvýhodněné ceny! Nečekejte na nový vůz a jezděte ihned. Akce je časově omezená jen do 30. 6. 2023.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejce SEAT. 

Nabídka skladových vozů >>


 

Ke čtyřkolce Linhai výbava v hodnotě 10 000 Kč ZDARMA

Objednejte si nyní čtyřkolku Linhai 570 Promax nebo Linhai M570L EPS a získáte ZDARMA výbavu v celkové hodnotě 10 000 Kč

Výbava zahrnuje zadní ATV box, sadu na lepení pneumatik, přenosný 12V kompresor, vyhřívané rukojetí, nabíječku baterií 12/6 V, vyhřívané palce/páčky plynu. Více o akci ZDE

Kontaktujte naše prodejce >>

 

Výhodný OPERATIVNÍ LEASING na vozy Škoda

Vyberte si svůj nový vůz Škoda na operativní leasing a jezděte bez starostí. Operativní leasing poskytujeme jak na naše skladové vozy (online nabídka) tak i na Vámi libovolně nakonfigurovaný nový vůz.  

Neplatíte žádné počáteční investice, jen měsíční splátky. Měsíční splátka Vám kryje i kompletní pojištění, náklady na servis a údržbu vozu. Objevte všechny výhody operativního leasingu ZDE.

Kontaktujte naše prodejce >>

 


AKČNÍ NABÍDKA na vybrané modely Škoda

Nenechte si ujet naši akční nabídku. Právě teď si můžete pořídit modely Škoda Karoq, Kamiq, Scala a Fabia se zajímavou cenovou výhodou.

Při koupi vybraného modelu Škoda nyní můžete získat balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km zdarma při financování vozu CHYTŘE nebo za výhodnou cenu 9 900 Kč s  DPH při platbě v hotovosti.

Více informací >>

 


 

Ke každé čtyřkolce úložný box Shark ZDARMA

 Vyberte si z našich skladových zásob čtyřkolek a získejte k nákupu praktický úložný box v hodnotě 6 499 Kč zcela ZDARMA.

Akce platí do vyprodání zásob.

Nabídka čtyřkolek >>


 

Ojetý vůz se 3 servisními prohlídkami a přezutím pneumatik ZDARMA

Prověřené ojeté vozy z programu Škoda Plus mladší 5 let s nájezdem nižším než 250 000 km nyní pořídíte až se třemi servisními prohlídkami ZDARMA při financování se Škoda Financial Services.

Akční nabídka platí pouze pro ojeté vozy značky Škoda.

Více informací >>

 

FINANCOVÁNÍ nového i ojetého vozu CHYTŘE

Znáte FINANCOVÁNÍ CHYTŘE? Je to nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby. 

  • platí pro nové vozy Škoda i SEAT a ojeté vozy do 5 let stáří,
  • bez velkého zásahu do svých úspor, 
  • nízké měsíční splátky,
  • platí pro fyzické i právnické osoby...

Více info o financování najdete ZDE.

Kontaktujte naše prodejce >>

 

 

ŠEKOVÁ KNÍŽKA plná slev - Program pro vozy starší 4 let

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly Škoda a práci! Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia Roomster, Yeti, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq nebo Scala, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám. 

Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat v našem servisu.


Více informací >>


 

Získejte velkoodběratelské výhody

Odebíráte alespoň 2 vozy během 12 měsíců? Pak jste fleetovým zákazníkem a máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel! Díky našemu fleetovému programu můžete získat velkoodběratelskou slevu již při odběru dvou nových vozidel za dvanáct měsíců.
Více informací >>