Škoda Octavia Fresh s cenovým zvýhodněním

Využijte časově omezenou nabídku na model Škoda Octavia Fresh se širokou paletou motorizací i pohonem 4x4. K vozu automaticky získáte prodlouženou záruku, předplacený servis a cenové zvýhodnění až 113 700 Kč se Škoda Financial Services. Počítat můžete i s bohatou výbavou, jako jsou například parkovací kamera a senzory, vyhřívání předních sedadel a volantu, bezklíčové odemykání nebo virutální pedál.

Více informací >>

 

 

Výprodej skladových vozů SEAT

Skladové vozy SEAT u nás nyní ve výprodeji pořídíte se slevami až 199 400 Kč. Nenechte se ujet tuto akční nabídku! 

Nabídka skladových vozů >>


Ojetý vůz se 3 servisními prohlídkami a přezutím pneumatik ZDARMA

Prověřené ojeté vozy z programu Škoda Plus mladší 5 let s nájezdem nižším než 250 000 km nyní pořídíte až se třemi servisními prohlídkami ZDARMA při financování se Škoda Financial Services.

Akční nabídka platí pouze pro ojeté vozy značky Škoda.

Více informací >>


Šeková knížka plná slev - Program pro vozy starší 4 let

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly Škoda a práci! Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia Roomster, Yeti, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq nebo Scala, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám. 

Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat v našem servisu.

Více informací >>


Získejte velkoodběratelské výhody

Odebíráte alespoň 2 vozy během 12 měsíců? Pak jste fleetovým zákazníkem a máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel! Díky našemu fleetovému programu můžete získat velkoodběratelskou slevu již při odběru dvou nových vozidel za dvanáct měsíců.
Více informací >>