RODINNÁ FIRMA LIBOR SUCHÝ, AUTOPRODEJNA VZNIKLA 1. 9. 1990 NA ZÁKLADĚ PLATNÉ REGISTRACE Č. 1 PRO OKRES ZNOJMO

 

Zpočátku ji provozovali pouze sami manželé Dana a Libor Suší ve svém rodinném domku. Libor Suchý byl prvním autorizovaným soukromým prodejcem Škoda Auto a. s. na okrese Znojmo. Hlavní činností byl prodej a servis vozů Škoda.

V roce 1992 byl přijat první zaměstnanec – automechanik a poté se postupně najímali další až do nynějšího počtu 30 zaměstnanců. V roce 1993 zakoupili manželé Suší v Novém Šaldorfu hotel společnosti Jednota HOTEL C, který byl v restituci vrácen původnímu majiteli a přebudovali ho na stávající budovu autosalonu Škoda a hlavní sídlo firmy. V průběhu dalšího roku rozšířili aktivity o autorizovaný prodej a servis vozů SEAT, kompletní služby servisu: lakování, karosářské, mechanické diagnostické práce, prodej náhradních dílů a příslušenství.

 

Naše úspěchy

Největší úspěch se značkou SEAT jsme slavili v roce 1995, kdy jsme se v prodeji vozů SEAT umístili na 1. místě v České republice, a získali jsme tak ocenění "GOLDEN DEALER". V prodeji nových vozů SEAT jsme se také v roce 2006 po dobu tří měsíců po sobě umístili na 1. místě v hodnocení prodeje v České republice. Toto nás povzbudilo k nové aktivitě a koupi dalšího domu s pozemkem v Novém Šaldorfu v blízkosti hlavního sídla firmy. Zde jsme zbudovali nový autobazar a v září 2006 jsme slavnostně otevřeli nový autosalon SEAT. Ve stejném roce jsme se stali autorizovaným servisem osobních a užitkových vozů Volkswagen.

Od roku 1996 jsme držitelé certifikátu kvality ISO 9001 v oblasti prodeje a servisu, který každoročně obhajujeme.

 

Ford F3 - "Burák"

 

V roce 2011 jsme se stali certifikovaným partnerem programu pro ojeté vozy Škoda Plus. 

Pravidelně se umísťujeme na předních příčkách v odborné soutěži "Top Service People" (profesionální servisní personál). Příkladem je úspěch našich karosářů, kteří se v roce 2013 umístili na vynikajícím 1. a 2. místě.

Na začátku roku 2014 převzal majitel Libor Suchý v Muzeu Škoda Auto ocenění "Certifikát za vynikající obchodní výsledky v roce 2013". V dalším roce 2015 jsme pak v rámci rebrandingu  kompletně zrekonstruovali autosalon Škoda a rozšířili naše prodejní prostory. 

 

Ke konci roku 2022 jsme rozšířili náš autorizovaný servis o koncernovou značku CUPRA. Na tuto značku sportovních vozů jsme se v posledních letech zaměřili a dostali nový impulz k vytvoření nového, moderního showroomu CUPRA Garage.

Během roku 2023 tak proběhla velká rekonstruce bývalého autosalonu SEAT, ze kterého vznikl nový showroom pro ojeté vozy z programu Škoda Plus a zároveň také Das WeltAuto.

V lednu roku 2024 jsme se pak stali autorizovaným dealerem vozů CUPRA a otevřeli zbrusu nový showroom CUPRA Garage doplněný o značku SEAT. Tento showroom byl navrhnut dle zcela nového designového konceptu, který přináší zákazníkům maximální zážitek. 

 

Cílem naší firmy je zákazníkovi nejen prodat nové auto, ale také se o jeho vůz po celou dobu kvalitně starat – pravidelné servisní prohlídky vozu, zapůjčovat příslušenství, montáž příslušenství, vyřizování náležitostí s pojišťovnou, při výměně za nový vůz obstarat prodej ojetého vozu, např. formou protiúčtu, apod.

 

Jak šel čas...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Let Vám nabízíme své služby

Skvělých zaměstnanců, kteří o Vás pečují

Showroomy pro nové vozy Škoda, SEAT & CUPRA
a ojeté vozy Škoda Plus & Das WeltAuto