Zvažujete nákup ojetého vozu? Díky programu Škoda Plus a Das WeltAuto se už nemusíte bát pořídit si ojetý vůz. Jsme autorizovaní prodejci těchto programů a v našem týmu máme certifikované prodejce, kteří jsou vyškoleni přímo pro prodej ojetých vozů, jsou vám tak k dispozici ty nejlepší služby. Disponujeme také samostatným krytým showroomem přímo pro ojeté vozy, který přináší zákazníkům maximální pohodlí. 

 

 

Co je to program Škoda Plus?

Škoda Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců Škoda Auto a.s. Partnerem programu se může stát pouze prodejce splňující náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.

Nenechte se však zmást názvem Škoda Plus, který neznamená omezený výběr pouze na značku Škoda v naší nabídce najdete pod touto značkou vozy všech značek, která splňují přísná kritéria kvality, takže se nemusíte obávat skrytých závad nebo špatného technického stavu.

 

Výhody Škoda Plus

Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu vám Libor Suchý, autoprodejna, jako partner programu Škoda Plus a DWA, může nabídnout řadu dalších výhod:

  • zkušební jízda,
  • bonus při výkupu Vašeho stávajícího vozu,
  • se značkovým financováním povinné ručení za 1 000 Kč/rok,
  • nejlepší nabídka pojištění a financování od Škoda Financial Services,
  • předprodejní příprava vozu,
  • prodejci certifikovaní Škoda Auto,
  • záruka mobility,
  • technické zázemí Škoda.

 

 

Co je to program Das WeltAuto?

Značka Das WeltAuto je celosvětový program prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Vzhledem k podpoře nadnárodního koncernu a těchto významných značek nabízí ucelenou nabídku několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů. Prodej se primárně soustřeďuje právě na vozy koncernových značek, nicméně v rámci širokých obchodních aktivit mohou prodejci nabídnout i jiná, zákazníky poptávaná vozidla.

Kromě profesionálních služeb je unikátní rozsah nabízených vozidel, kdy dokážeme uspokojit zákazníky od top manažerů, kteří preferují luxusní vozy například značek Audi anebo Porsche, přes rodiny, které může zaujmout model VW Golf Variant anebo Touran, SEAT Leon ST, až po živnostníky, kteří jistě ocení multifunkční využití vozidel značky VW Užitkové vozy.

Objevte všechny výhody programu ZDE. 

 

Nákup vozu krok za krokem

Info grafika

1. Výběr vozidla

Vyberte si z našeho širokého portfolia Škoda Plus nebo Das WeltAuto, kde se nachází jak ojeté vyzkoušené vozy, tak i roční vozy v perfektním stavu.

Info grafika

2. Kontaktování prodejce

Zkontaktujte naše prodejce a domluvte si zkušební jízdu.

 

Info grafika

3. Zkušební jízda

Všechny naše vozy jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

Info grafika

4. Zaplacení vozu

Vyberte si, jak svůj vůz zaplatíte - hotovostí nebo vhodným financováním.

 

Info grafika

5. Přejeme Vám spoustu štastných kilometrů

 


 

KONTAKT

OJETÉ VOZY - Škoda Plus a Das WeltAuto

+420 515 227 952,  skodaplus@liborsuchy.cz, ojete.vozy@liborsuchy.cz