Foto k aktualitě

Miroslavské meruňkobraní a oslava 800 let města

Zúčastnili jsme se oslav 800 let města Miroslav a již tradičního meruňkobraní.

Jako každý rok,  i letos město Miroslav uspořádalo tradiční Miroslavské meruňkobraní s Jarmarkem u Floriána. Letos byl však Jarmark o to významnější, protože město oslavuje 800 let od své první písemné zmínky.

Hlavní program se konal v zámeckém parku, kde nechyběl historický průvod, křest knihy vydané k výročí 800 let od prví písemné zmínky o Miroslavi, prohlídky zámku, koncert skupiny Kamelot, řemeslné stánky, ochutnávka vín, historická bitva, soutěž „Knedlíkový král“, vyhlášení výsledků „Meruňka roku“, ochutnávka a vyhlášení „Meruňkovice roku“.

Doprovodný program pak probíhal na náměstí a v okolí a zahrnoval slavnostní odhalení brány, výstavu a spanilou jízdu traktorů, jízdu turistickým vláčkem, módní přehlídku, výstavu automobilů, ukázku hasičské techniky a mnoho dalšího.

Návštěvníci se tak mohli pokochat našimi novými vozy ŠKODA a SEAT, čtyřkolkou s minikaravanem, ale také veterány. K dotazům byli k dispozici naši prodejci, kteří vystavené vozy rádi návštěvníkům předvedli. Připraveny byly také od nás drobné dárečky pro děti i dospělé. 

Chtěli bychom poděkovat všem návštěvníkům, kteří se u našich vozů zastavili a projevili tak svůj zájem. 

 

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto