Foto k aktualitě

Dealerský event CUPRA

Značka sportovních vozů CUPRA představila ve španělském Terramaru svoji vizi a plány do budoucna a my jsme byli u toho.

Ve dnech 9. - 10. 6. 2022 se konal ve španělském Terramaru, nedaleko Barcelony, dealerský event CUPRA s názvem CUPRA IMPULSE a majitel firmy Libor Suchý mohl být tohoto eventu součástí.

Akce probíhala za účasti zástupců mezinárodních médií, institucí, partnerů a ambasadorů CUPRA, například fotbalistky Alexie Putellasové, držitelky Zlatého míče a ocenění Best FIFA Award. Na akci nechyběli ani zástupci koncernu Volkswagen včetně jeho akcionářů z rodin Piëch a Porsche.

Místo setkání, Terramar Circuit, nebylo vybráno náhodou. Je to místo, kde cesta španělské značky CUPRA před čtyřmi lety začala. 

CUPRA zde odhalila své vzrušující plány pro budoucnost, a to že do roku 2025 vstoupí do nové éry se třemi novými elektrifikovanými modelyCUPRA Terramar, CUPRA Tavascan a CUPRA UrbanRebel - a s novými generacemi modelů z aktuální produktové řady.

Značka také uvedla, že je jejím střednědobým cílem dodávat zákazníkům 500 000 vozů ročně, pokračovat s mezinárodní expanzí na nové trhy a vstupovat do nových segmentů. 

V galerii se můžete podívat na pár našich záběrů z eventu. 

 

 

 

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto