Foto k aktualitě

Den testovacích jízd ŠKODA iV

Na festivalu DEJ si FOOD jste si mohli vyzkoušet elektrické a plug-in hybridní modely ŠKODA

Ve dnech 22. - 23. 7.  se konal v prostorách Znojemského městského pivovaru již třetí ročník ročník festivalu DEJ si FOOD, který si i letos přichystal pro návštěvníky bohatý program. K ochutnání byla například mexická kuchyně, asijská kuchyně, španělské churros nebo paella, rolovaná zmrzlina, sea food, ale také třeba hmyz, pavouci nebo i žáby. 

Po oba dva dny jsme měli na festivalu pro návštěvníky nachystaný náš stánek ŠKODA, kde mohli vidět nejnovější modely ŠKODA, vyzkoušet si virtuální realitu nebo si zasoutěžit v přezouvání pneumatik na maketě ŠKODA FABIA R5. Pro děti byl přichystán interaktivní stolek s různými hrami, dětský koutek s malováním a plno drobných dárečků. 

V pátek měli zároveň návštěvníci možnost si vyzkoušet na vlastní kůži modely ŠKODA iV a absolvovat tak testovací jízdu s proškolenými prodejci. K dispozici byla plně elektrická ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV, plug-in hybridní ŠKODA OCTAVIA Combi RS iV nebo ŠKODA SUPERB L&K iV. 

Z testovací jízdy si návštěvníci odnesli nejen jedinečný zážitek, ale také drobný merchandise Škoda, který byl pro ně za testovací jízdu připraven. Celý den také v areálu chodily naše hostesky, u kterých byla možnost se zapojit do centrální soutěže ŠKODA AUTO a.s., a vyhrát tak třeba ŠKODA ENYAQ iV na rok nebo jízdní kolo Škoda. 

I přes rekordní letní teploty, které padaly až ke 40 stupňům, se celá akce vydařila a moc nás těšil Váš zájem. 

Děkujeme všem za skvělou účast.

 

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto