Foto k aktualitě

Nabitý den Škoda

V rámci Nabitých dnů Škoda si mohli návštěvníci u nás vyzkoušet na vlastní kůži plně elektrické modely Škoda a mnoho dalšího...

Dne 14. 9. 2023 jsme uspořádali pro naše zákazníky, ale i pro veřejnost, akci s názvem "Nabitý den Škoda s Libor Suchý, autoprodejna", která se konala u muzea Terra Technica na Hatích u Znojma

Pro návštěvníky jsme byli k dispozici u našeho stánku Škoda celé odpoledne - od 12:00 až do 18:00. Mohli si vyzkoušet na vlastní kůži sílu elektrických vozů Škoda Enyaq Coupé RS iV a Škoda Enyaq Sportline iV, v rámci připavených testovacích jízd, které s nimi absolvovali naši proškolení prodejci. Nechyběly však na vyzkoušení ani konvenční modely, jako je Škoda Kodiaq nebo Škoda Superb. 

Ten, kdo absolvoval testovací jízdu se mohl rovněž u našich hostesek zapojit do celostátní soutěže o zapůjčení Škoda Enyaq iV na celý rok zdarma. Dále od nás účastnici testovacích jízd získali zdarma vstupenku do krásného muzea Terra Technica, kterou mohli místě ihned využít. 

Připraven byl i doprovodný program pro děti i dospělé - jízda na čtyřkolkách, stolní fotbálek, interaktivní stolek, odrážedla a další. Vystaveni byli také naše veteráni značky Škoda, které mohli návštěvníci obdivovat - například Škoda Spartak, Škoda Felicie, Škoda Garde nebo Škoda Felice Fun (vozy od roku 1958 do roku 1995). 

Celým dnem nás provázel skvělý moderátor Radek Bortlík, pochutnali jsme si na výborném rautovém občerstvení a všichni zúčastěnění odcházeli s drobnou pozorností od nás. 

Počasí nám přálo a celá akce se náramně vydařila. Testovací vozy se téměř nezastavily a nás moc potěšil váš zájem!

Moc všem děkujeme za účast. 

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto