Foto k aktualitě

Slavnostní otevření showroomu ŠKODA 13.10.2015

Dne 13.10.2015 proběhlo v Novém Šaldorfu slavnostní otevření nového showroomu ŠKODA pod taktovkou pražského moderátora Michala Mücksteina.

Dne 13. 10. 2015 proběhlo v Novém Šaldorfu slavnostní otevření nového showroomu ŠKODA pod taktovkou pražského moderátora Michala Mücksteina. Nyní již splňujeme všechny standardy zn. ŠKODA.

Slavnostní přestřižení pásky proběhlo za účasti majitele Libora Suchého s manželkou Danou, zástupců ŠKODA AUTO a.s. p. Pavla Tomana, Volkswagen Financial Services p. Martina Matouška, současného starosty obce Nový Šaldorf p. Dalibora Dočekala a v neposlední řadě bývalého dlouholetého starosty obce a zároveň otce majitele Libor Suchého, pana Bohumila Suchého.

Slavnostního otevření se zúčastnili hosté v hojném počtu. Program byl doplněn o slavnostní odhalení nového vozu ŠKODA Superb Combi a vystoupení tanečnice pole dance. Celému salonu dominoval objemný raut, který pro hosty přichystal Hotel Prestige a k pití byla kvalitní vína společnosti ZNOVÍN ZNOJMO. Součastí programu byla i prohlídka areálu autoservisu, kde byli k vidění i veteráni ze soukromé sbírky majitele firmy.

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto